Technology

Dalszy ciąg bardzo złej gry Legii w PKO Ekstraklasie! Górnik z Zabrza pokonuje zawodników drużyny Legii wynikiem 1 do 0!

16.10.2022, 11:42 0 komentarzy
Dalszy ciąg bardzo złej gry Legii w PKO Ekstraklasie! Górnik z Zabrza pokonuje zawodników drużyny Legii wynikiem 1 do 0!

Bez żadnych wątpliwości w aktualnym sezonie Ekstraklasy mistrz Polski prezentuje się naprawdę słabo. Warto pamiętać, że Legioniści to aktualni mistrzowie ligi, a w chwili obecnej znajdują się w końcówce tabeli. Kiepską passę piłkarzy Legii miało w końcu zakończyć, jednak i teraz brakowało zgrania do tego, żeby zdobyć punkty. Od początku tego spotkania gracze z Zabrza wyglądali na fantastycznie przygotowanych i podczas pierwszej połowy drużyna gości nie dała rady stawić im czoła. Po pierwszej połowie tego meczu piłkarze z Zabrza prowadzili rezultatem 2 do 0 i wszystko na to wskazywało, iż nadchodzi kolejna z rzędu utrata punktów mistrza PKO Ekstraklasy. Jednakże w początkowych minutach następnej części tego starcia zawodnicy Legii Warszawa zaczęli atakować i zdołali doprowadzić do rezultatu remisowego. Dzięki temu zasiadający na obiekcie sympatycy piłkarscy mogli mieć nadzieje na ogromne emocje na koniec tego meczu.

I niewątpliwie niezwykle ekscytujące były ostatnie chwile starcia. Przede wszystkim było to następstwem dyspozycji graczy Górnika, którzy w ostatecznym rozrachunku zwyciężyli to starcie. W ostatniej minucie doliczonego czasu gry trafienie dające zwycięstwo strzelił Kubica, który był w stanie wykorzystać bardzo dobre podanie od Janzy Erika. Warto też wziąć to pod uwagę, iż swojego pierwszego gola po przenosinach do Ekstraklasy ustrzelił zdobywca mistrzostwa świata sprzed 7 lat, a więc Podolski Lukas. to był niesamowity moment dla tego gracza i do tego nie ma żadnych wątpliwości. Legia natomiast przegrała siódmy mecz pod rząd i obecnie znajduje się na miejscu 17. w ligowej klasyfikacji. Warto wziąć pod uwagę to, iż to jest naprawdę fatalny sezon, jak na obecnego mistrza Polski. Jeżeli Legia z Warszawy wciąż ma ambicje występować w Ekstraklasie to wszyscy jej gracze muszą powrócić do najlepszej formy. Mistrz polskich rozgrywek w innym wypadku sensacyjnie zostanie zdegradowany do niższej ligi.

Zostaw komentarz